Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Borzejewo - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Swarzędz

Swarzędz(Borzejewo + 20 km)

1 700 000 zł164 m² 10 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szewce

Szewce(Borzejewo + 17 km)

999 000 zł213,80 m² 4 672,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 872 m²

dla Biura! Brak podatku pcc przy zakupie pierwszej nieruchomości. Serdecznie zapraszam do zakupu domu jednorodzinnego, wolnostojącego z zabudowaniami gospodarczymi z potencjałem na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Runowo

Runowo(Borzejewo + 15 km)

248 000 zł62 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w malowniczym Runowie, położonym w województwie wielkopolskim, w gminie Kórnik. Ta atrakcyjna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Pobiedziska

Pobiedziska(Borzejewo + 18 km)

529 000 zł62,30 m² 8 491,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szukasz komfortowego miejsca w malowniczej okolicy, z szybkim dostępem do miasta i pełną infrastrukturą? Mamy idealną propozycję! Przedstawiamy nowoczesny budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Komorniki(Borzejewo + 15 km)

849 000 zł93,20 m² 9 109,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom gotowy pod klucz - segment narożny Z ogrodem 111,9 m Dom jest gotowy do wprowadzenia się, ma gotowe podłogi, schody, kuchnie, łazienki, drzwi, wystarczy wybrać meble ruchome.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Gołuń

Gołuń(Borzejewo + 16 km)

525 000 zł94 m² 5 585,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

0% prowizji dla kupującego otulina lasu to nowopowstałe osiedle domów bliźniaczych budowanych przez rodzinną firmę, która wyróżnia się dbałością o każdy detal na wszystkich etapach budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska(Borzejewo + 11 km)

299 000 zł256 m² 1 167,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Dom w stanie surowym otwartym - 256 m , działka 1480 m - gmina Zaniemyśl Zamieszkaj z dala od miejskiego zgiełku w cichej i spokojnej okolicy! Marzysz o przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Trzek

Trzek(Borzejewo + 12 km)

650 000 zł115 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwulokalowym, wzniesionym w Trzeku, gm. Kostrzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Graby

Graby(Borzejewo + 14 km)

1 299 000 zł148 m² 8 777,03 zł/m²